W naszej szkole, jak co roku, odbył się egzamin na pierwsze „prawo jazdy” uczniów. Egzamin składał się z dwóch części teoretycznej oraz praktycznej. Aby przystąpić do części praktycznej, uczniowie musieli zdać egzamin teoretyczny. Część praktyczna odbywała się na mobilnym miasteczku rowerowym, pod czujnym okiem Pani Elżbiety Terlikowskiej.
Gratulujemy wszystkim zdającym i życzymy bezpiecznego podróżowania rowerami.
Elżbieta Terlikowska

