Menu Zamknij

Wycieczka przyrodnicza klas czwartych

W poniedziałek 22 czerwca uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami Elżbietą Terlikowską, Elżbietą Kaniewską oraz Katarzyną Skalską wzięli udział w wycieczce przyrodniczej do miejscowości Wilkocin, gdzie podziwiali urokliwe tereny Przemkowskiego Parku Krajobrazowego oraz odbyli bardzo pouczającą i ciekawą lekcję przyrody. Wycieczkę prowadziła Pani Anna Witrykus – pracownik Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie poznali florę i faunę parku, zwiedzili zimowisko nietoperzy w bunkrach poradzieckich, gdzie udało im się je zaobserwować oraz aktywnie spędzili czas na wydmach śródlądowych. Po zakończonych zajęciach w terenie uczniowie wraz z nauczycielami i przewodnikiem udali się na pizzę. Zajęcia w terenie zostały zorganizowane i sfinansowane w ramach projektu „Poznaj swój park krajobrazowy”.

Elżbieta Terlikowska

Przejdź do treści